Sjednání pojištění

Sjednání finanční způsobilosti dopravce online způsobem je velice rychlá a jednoduchá varianta. Pro úspěšné získání pojistné smlouvy a smlouvy o ručení je nutné nejdříve vyplnit vstupní formulář. Stěžejní údaj pro výpočet konečné ceny finanční způsobilosti dopravce je počet Vašich automobilů pro které máte udělenou licenci dopravce. Posléze si můžete porovnat nabídky pojištění finanční způsobilosti všech pojišťoven, které tento produkt nabízejí v České republice. Pak už nezbývá než vybrat pro Vás tu nejvýhodnější nabídku. Celý tento proces Vám nezabere déle než 5 minut.

Způsoby platby pojištění finanční způsobilosti

Platba přes náš online pojišťovací portál je možná následujícími způsoby:

  • bankovním převodem na inkasní účet 107-1754750267/0100
  • v hotovosti

Při obdržení peněžní částky na náš účet převodem, Vám ihned po připsání částky vystavujeme pojistnou smlouvu a smlouvu o ručení. Platba v hotovosti je možná pouze na naší pobočce, kdy dokumenty můžete obdržet ihned.

Pouze při online sjednání možnost slevy až 40%.

Porovnáním jednotlivých nabídek výrazně ušetříte. Ovšem se slevami, v případě sjednání finanční způsobilosti dopravce, není zdaleka konec. Oproti kamenným pobočkám lze výrazně ušetřit v každém jednotlivém případě, my Vám předložíme vždy nabídku přesně sedící na Váš počet sjednaných aut. Zároveň lze vyřídit z pohodlí Vašeho domova, případně Vám rádi pomůžou naši zkušení makléři. S nimi se vždy doberete té nejlepší nabídky.